Sprawdź dostępność sal
Zarezerwuj
Powered by SmartRooms

Krakowski Coworking na Rynku Głównym 

COWORKING to coś więcej niż tylko przestrzeń biurowa do wynajęcia, to miejsce pracy, nauki i budowania równowagi między jakością życia a jakością pracy. 

 

Spotkania, konferencje, warsztaty, imprezy, szkolenia na jednej współdzielonej przestrzeni – to wszystko sprawia, że w coworkingu można spotkać zarówno potencjalnych współpracowników, wspólników, jak i znajomych. Tym bardziej, że wraz ze wzrostem zapotrzebowania, coworking przyciąga coraz więcej specjalistów z różnych branż.

Chesz rowinąć swój biznes rób to jak inni i spotkaj odpowiednichludzi w naszym coworkingu na Rynku Głównym.

Coworking – to coś więcej niż biuro!

Chcemy poszerzać ideę coworkingu w Polsce. Chcemy by społeczeństwo zrozumiało jak wiele zalet niesie za sobą praca w coworkingu. 

Doskonała lokalizacja na Rynku Głównym

Nasze biuro znajduje się w historycznym miejscu Krakowa, dokładnie na Rynku Głównym. W miejscu gdzie od wieków mają miejsce najważniejsze wydarzenia oraz imprezy. Od lat jest to historyczne miejsce spotkań artystów, sportowców, polityków i ludzi biznesu.  Wyjątkowa historia tego miejsca tworzy się codziennie.

Dołącz swoją historię do tego miejsca!

Atmosfera wspólnej pracy

Coraz więcej firm dostrzega, że ich sukces zależy nie tylko od produktów i świadczonych usług, ale również od atmosfery w pracy. Istotne jest budowanie dobrej atmosfery i przyjaznego środowiska pracy, co przekłada się z kolei na większe zaangażowanie pracujących. Czas spędzany w pracy w naszym krakowskim coworkingu będzie dla każdej osoby nie tylko bardziej efektywny, ale i przyjemniejszy.

Lubisz pracować z ludźmi, poznawać nowych  i rozmawiać z nimi to  - miejsce dla Ciebie i Twoich pracowników!

Lepsza motywacja do indywidulanej pracy

Każdego do pracy motywuje co innego. Nas najlepiej motywuje praca innych. Lubimy pracować w atmosferze pracy, gdy wszyscy dookoła pracują. W domu często cieżko skupić sie na pracy, bo zawsze znajdą się jakieś obowiązki. Spraw żeby dom był miejscem do mieszkania, a nasz coworking miejscem pracy. Zobaczysz jakie będą wspaniałe efekty takiego podziału.

Sprawdź jak Ciebie motywuje praca innych!

Czy warto poznawać nowych ludzi?

Na pewno! Otrzymasz wsparcie i nowe pomysły. W naszym krakowskim coworkingu spotkasz osoby z wielu branż, poznaj ich i wykorzystaj ich doświadczenia do rozwoju swojej firmy. Historie ludzi są wielką inspiracją do rozwoju. Sprawdź jakie mają potrzeby i zaoferuj im swoje usługi. Sam skorzystaj z ich usług po korzystnych cenach.

Otwórz się na nowe branże i pomysły!

Zdobywasz kontakty biznesowe i prywatne

We współczesnym świecie działania biznesowe opierają się nie tylko na konkurencji, ale przede wszystkim na współpracy. Networking polega na obopólnym rekomendowaniu sobie usług, wymianie informacji, a także poszukiwaniu wzajemnego poparcia i możliwości. Warto wiedzieć, jak skutecznie korzystać z nowych kontaktów, by pomóc sobie w karierze. Często te kontakty mogą zamienić się w prywatne znajomości.

Dzięki znajomościom można wiele osiągnąć, zwłaszcza w biznesie!

Dostęp do sal konferencyjnych, rekrutacyjnych i szkoleniowych

W naszym krakowskim coworkingu masz również dostęp do innych sal gdzie możesz zorganizować spotkanie z klientem i spokojnie przedstawić mu swoją ofertę. Przeprowadź rekrutację lub zorganizuj szkolenie. U nasz często odbywają się terapie i spotkania biznesowe. Spokojne i dobrze wyposażone sale będą idealne na twoją  konferencje, warsztat, kurs lub event.

Zamiast głośnej restauracji lepiej jeśli wybierzesz profesjonalne miejsce na spotkanie biznesowe!

Adres do rejestracji firmy

Potrzebujesz adresu do rejestracji firmy oraz adresu korespondencyjnego? Skorzystaj z naszej oferty wirtualnego biura i zarejestruj firmę na Rynku Głównym 34/15. Odbieramy korespondencję codziennie i wysyłamy skan na maila lub pod wskazany adres pocztowy. Oferujemy również usługę wirtualnej sekretarki. Zapewniamy tajemnice korespondencji.

Cena za adres dla Twojej firmy to tylko 49 PLN miesięcznie!

Księgowość

Wygodną opcją jest również posiadanie księgowości w tym samym miejscu co pracujesz. Masz szybki dostęp do dokumentów. Pomagamy w otworzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej oraz spółki z o.o. Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz prawnikami.

Masz stały dostęp do dokumentów i raportów on-line!

Atrakcyjna cena HOT DESK

Dużym plusem naszego krakowskiego coworkingu jest również cena oraz indywidulnie dobierana oferta. Powiedz nam czego oczekujesz a my to wycenimy. Poniżej standardowe pakiety, ale zapytaj o swoje potrzeby. Nasz hot desk to elastyczność oraz swoboda działania.
 
Pakiet Cena netto w PLN
1 miesiąc 700
1 dzień 70

Darmowy Internet

Zapewniamy darmowy dostęp do Internetu wysokiej jakości, aby każdemu się wygodnie pracowało. Wiemy jak ważny jest komfort pracy bez przerw w Internecie dlatego gwarantujemy pełny dostęp do niego.

Światłowód 100Mb/100Mb!

Darmowa kawa, herbata, woda

Osoby wybierające pakiety naszego hot desk mają dostęp do pysznej kawy z ekspresu - czarna, espresso, biała, latte oraz tradycyjnej kawy parzonej, rozpuszczalnej lub crème. Możesz również napić się gorącej herbaty - zawsze 8 rodzajów.

Spróbuj naszej pysznej kawy z expressu!

Bonusy

Sprawdź w zakładce nasze aktualne Bonusy. Skorzystaj z stałego rabatu - za polecenie naszego hot desk w krakowskim coworkingu w pakiecie miesięcznym otrzymasz rabat 100 PLN do wykorzystania na dowolną z naszych usług (adres do rejestracji, księgowość, wynajem sal, coworking, hot desk - dowolny pakiet).

Bonus 100 PLN za polecenie!

Złóż zapytanie

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro BMBK sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na Rynku Głównym 34/15 w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, jak również prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem. więcej