Sprawdź dostępność sal
Zarezerwuj
Powered by SmartRooms

Sala spotkań lub rekrutacyjna

Cena wynajmu sali spotkań lub sali rekrutacyjnej wynosi 50zł netto za godzinę.
Sprawdź wolne terminy w rezerwacji on-line.ustawienie sali teatralne, kinowe       od 2 do 4 osób - 4 eleganckie drewniane fotele oraz mały stolik kawowy

ustawienie sali klasowe, szkolne       2 lub 3 osób -  nowoczesne żółte i szare fotele +  mały stolik kawowy

ustawienie sali w podkowę       2 lub 3 osoby - układ rektutacyjny - drewniane biurko + eleganckie drewniane fotele

Sala znajduje się  w zbytkowej kamienicy na Rynku Głównym 34/15 w Pałacu Spiskim (ściana między ul.Szewską a Sławkowską).

Elegancka sala z dostępem do światła dziennego ma powierzchnię ok 11 m2 i zanjduje się na II piętrze budynku.

Sala jest idealna do prowadzenia spotkań z kontrahentami, rozmów rekrutacyjnych, przeprowadzania prezentacji handlowych czy  spotkań coachingowych.  Klienci chętnie z niej korzystają podczas wideokonferencji oraz rozmów on-line.

Dużo bardziej profesjonalnie jest spotkać się z klientem w zamkniętej sali i spokojnie przedstawić mu swoją ofertę niż w głośnej restauracji gdzie każdy może słyszeć rozmowę lub spoglądać na laptop.

Na miejscu dostępny szybki internet bezprzewodowy (WiFi) -Swiatlowód 100Mb/100Mb.
W sali dostępne są przedłużacze.
Instieje również możliwość wynajmu sali z komputerami.

W pomieszczeniach można dowolnie zmieniać ustawienie stołów i krzeseł. Oprócz opisanych poniżej konfiguracji w wielu salach możliwe są jeszcze inne ustawienia - na przykład podwójna podkowa czy okrąg. Wszelkie nietypowe preferencje prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem.

Wynajem rozliczamy z dokładnością do godziny realnego wynajmu. Do tego czasu nie wlicza się oczywiście czas niezbędny do odpowiedniego przygotowania się przed szkoleniem, prezentacją, spotkaniem czy konferencją. Prosimy o informację jakiego czasu do przygotowania sali Państwo potrzebują.

Wszelkie ceny podane na stronie są cenami netto. Cena za dzień to cena za 8 godzin wynajmu.
Sprawdź wolne terminy w rezerwacji on-line.

Złóż zapytanie

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro BMBK sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na Rynku Głównym 34/15 w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, jak również prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem. więcej