Sprawdź dostępność sal
Zarezerwuj
Powered by SmartRooms

Sala szkoleniowa

Cena wynajmu sali szkoleniowej wynosi 55 zł netto za godzinę.
Sprawdź wolne terminy w rezerwacji on-line.ustawienie sali teatralne, kinowe       Ustawienie kinowe/teatralne - 27 osób

ustawienie sali klasowe, szkolne      Ustawienie szkolne- 19 osób

ustawienie sali w podkowę       Ustawienie w podkowę - 16 osób

Sala szkoleniowa znajduje się  w zbytkowej kamienicy na Rynku Głównym 34/15 w Pałacu Spiskim (ściana między ul.Szewską a Sławkowską).

Elegancka sala z dostępem do światła dziennego ma powierzchnię ok 27m2 i zanjduje się na II piętrze budynku.

Sala jest idealna do prowadzenia kameralnych szkoleń, konferencji czy prezentacji. Wyposażona jest w wysokiej jakości projektor multimedialny, który światnie sprawdza się również przy światle dziennym, ekran oraz flipchart. Pozostała przestrzeń coworkingu sprzyja integracji grupy podczas przerw. W sali lub w osobnym pomieszczeniu można zorganizować przerwę kawową lub serwis kawowy z przekąskami. Istnieje również poza wynajmem możliwość zakupu przez uczestników szkolenia czy konferencji pysznej kawy z ekspresu, herbaty, wody czy soku. Bezpośrednio obok naszego biura coworkingowego znajduje się restauracja Hawełka, a na Rynku Głównym i okolicy jest szeroki wachlarz innych restauracji i kawiarenek. 

Na miejscu dostępny szybki internet bezprzewodowy (WiFi) -Swiatlowód 100Mb/100Mb.
W sali dostępne są przedłużacze dla każdego kursanta.
Instieje również możliwość wynajmu sali z komputerami.

W pomieszczeniach można dowolnie zmieniać ustawienie stołów i krzeseł. Oprócz opisanych poniżej konfiguracji w wielu salach możliwe są jeszcze inne ustawienia - na przykład podwójna podkowa czy okrąg. Wszelkie nietypowe preferencje prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem.

Wynajem rozliczamy z dokładnością do godziny realnego wynajmu. Do tego czasu nie wlicza się oczywiście czas niezbędny do odpowiedniego przygotowania się przed szkoleniem, prezentacją, spotkaniem czy konferencją. Prosimy o informację jakiego czasu do przygotowania sali Państwo potrzebują.

Wszelkie ceny podane na stronie są cenami netto. Cena za dzień to cena za 8 godzin wynajmu.
Sprawdź wolne terminy w rezerwacji on-line.

Złóż zapytanie

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro BMBK sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na Rynku Głównym 34/15 w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, jak również prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem. więcej